Автор Тема: НОВОСТИ Закарпатья !!!!  (Прочитано 1913 раз)

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« : 28 Декабрь 2015, 12:42:04 »
Вже з 1 січня 2016 року закарпатці відчують, що значить Угода про асоціаціюЗ 1 січня 2016 року митниці ДФС будуть безкоштовно видавати сертифікати з перевезення товару «EUR.1» відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, повідомили в ГУ ДФС у Закарпатській області.
Передбачено максимальне спрощення процедури видачі сертифікатів у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару. Порядок заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 аналогічний тому, що діє в європейських країнах. Його може бути видано під час або після здійснення експорту товару і термін дії такого сертифіката становить чотири місяці.
Для спрощення процедури в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС визначено 5 митних постів та відділів (секторів) митного оформлення, що є місцями видачі сертифікатів, які максимально наближені до потенційних експортерів/виробників.
Також для спрощення та прискорення митного оформлення товарів, що експортуються з України на умовах вільної торгівлі, у 2015 році запроваджено інститут схваленого експортера при визначенні преференційного походження товарів. Такого механізму в нашій державі до цього часу не існувало.
Схваленим експортером може бути підприємство-експортер, юридична особа, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію інвойс незалежно від вартості партії товару.
Для отримання тарифних преференцій в країнах ЄС український експортер товару має змогу без оформлення сертифіката "EUR.1” самостійно декларувати походження товарів на товаросупровідних документах без залучення митниці. Строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.
Впровадження в Україні інституту схваленого експортера при визначенні походження товарів забезпечить підтримку та прискорення процедури експорту товарів українського походження на ринки країн ЄС, а також застосування тарифних преференцій (пільговий режим оподаткування) до товарів українського походження в країнах ЄС.

Джерело: відділ комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області, UA- Reporter.com

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #1 : 28 Декабрь 2015, 12:52:28 »
На Закарпатті має місце зростання бандитів і держапарату заради контрабанди – ТСН.Тиждень


Спецоперація, яку на українсько-угорському кордоні на закарпатській Берегівщині провели працівники СБУ спільно з журналістами ТСН і яка мала пройти спокійно, ледь не завершилася побоїщем з жертвами. Контрабанда тут – системний бізнес, який захищається усіма засобами. І контролюється владою.

Ще 11 липня місцеві угруповання ділили тут потоки контрабанди. Тоді в перестрілці загинуло 4 людей.  Відразу після перестрілки, начебто аби навести лад на кордоні, тут замінили керівництво області, силовиків та митниць. Однак, попри публічні запевнення, нічого не змінилося.У ході спецоперації на Закарпатті журналісти ТСН.Тиждень виявили по суті приватний кордон. Впливові контрабандисти обладнали його за усіма законами військової науки.

Мета спецоперації – побачити та схопити контрабандистів, які вночі переносять сигарети в країни Євросоюзу. Проте верхівка айсбергу – збройні угрупування контрабандистів, які контролюють частину кордону з ЄС, яких бояться прикордонники, які стріляють навіть в правоохоронців. Банальна спецоперація ледь не завершилася чисельними жертвами.
В Італії таке зростання бандитів і державного апарату називають мафією – резюмують журналісти.
Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #2 : 28 Декабрь 2015, 12:54:05 »
Балога відреагував на "контрабандне" розслідування ТСН на Закарпатті вимогою перевірити наведені факти і дати політичну оцінку ситуації

Так, реагуючи на шокуюче розслідування журналістів ТСН. Тиждень, які вирушили разом із силовиками на спецоперацію і відзняли викривальний сюжет про схеми контрабанди на Закарпатті, нардеп звернеться в усі компетенті органи з вимогою розслідкувати наведені у сюжеті факти.

Про таке Віктор Балога написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Багатьох може шокувати це розслідування телеканалу 1+1, адже влада не один раз повторювала, що контрабанду на західних кордонах зупинено.

Але усе з точністю до навпаки. Її переведено на промислові масштаби і віддано під контроль криміналітету. Це можна зрозуміти навіть з журналістського розслідування програми "ТСН.Тиждень".

Як народний депутат, направлю звернення в усі компетентні органи з вимогою перевірити факти, наведені в цьому сюжеті, і відповідним чином відреагувати на те, що відбувається на Закарпатті. Адже коли ця влада піде, потрібно буде і справді проводити АТО, щоб зачистити регіон від криміналітету, якому влада надає найширше сприяння.

Сподіваюся, Президент України теж буде мати можливість ознайомитися з цим розслідуванням, а тому мають бути і політичні висновки з його боку. Якщо ж ні, то це дасть нам підстави вважати, що він теж в долі", - зазначає Віктор Балога.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, спецоперація, яку на українсько-угорському кордоні на закарпатській Берегівщині провели працівники СБУ спільно з журналістами ТСН і яка мала пройти спокійно, ледь не завершилася побоїщем з жертвами. Контрабанда тут – системний бізнес, який захищається усіма засобами. І контролюється владою, констатували в сюжеті журналісти.

Джерело - zakarpattya.net.ua

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #3 : 28 Декабрь 2015, 12:58:23 »
"Наші гроші" вирахували нардепів, що не задекларували родинні бізнеси...

Бізнес свій і родини не задекларували щонайменше 54 нардепи. Серед них і два з Закарпаття – Роберт Горват ("Блок Петра Порошенка "Солідарність") і Михайло Ланьо ("Відродження")

З закарпатських нардепів у списку порушників є два – Роберт Горват ("Блок Петра Порошенка "Солідарність") і Михайло Ланьо ("Відродження").

NB: Наведений у таблиці перелік не є вичерпним, оскільки в основному містить дані з українського ЄДРПОУ. На даний момент пошук по власниках у бізнес-реєстрах Британії, Кіпру, офшорів – недоступний.

Джерело - zakarpattya.net.ua

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #4 : 14 Январь 2016, 15:16:43 »
Представниця "ПС" назвала спецпідрозділ "Сонечко" закарпатською бандою і фейсбучними партизанами......

джерело ua-reporter.com, 14.01.2016Представниця "Правого сектору" із Краматорська Аліна Косовська, якій довелося попрацювати з комбатом "Чесним" (Роман Стойка, який свого часу працював в ужгородській міліції, а потім вилетів з роботи за дискредитацію правоохоронних органів) написала пост на своїй сторінці у "Фейсбуці" під красномовним заголовком "КРИВАВЕ СОНЕЧКО" АБО НЕЧЕСНИЙ "ЧЕСНИЙ".
Дівчина назвала "Чесного" людиною абсолютно непідконтрольною, можливо й психічно хворою, а закарпатський "Правий сектор" загалом - фейсбучними партизанами.
Далі - пряма мова від Аліни Косовської без жодних редагувань.
"КРИВАВЕ СОНЕЧКО" АБО НЕЧЕСНИЙ "ЧЕСНИЙ"

Пора розставити все на свої місця. Багато різних чуток ходять про "Правий сектор Закарпаття" і комбата Чесного. Напишу і я, що знаю. А знаю немало, так як восени 2015 і сама повелась на його аферу і місяць пробула в складі "спецпідрозділу Сонечко".
Наше знайомство відбулось на передовій, під Старомихайлівкою. Він приїхав на позиції з двома своїми заступниками, учасниками подій в Мукачево, з позивними Люстратор і Док (не той Док, що білорус). Хлопці з мого підрозділу боялись брати мене на бойовий вихід, Чесний заступився.
Поки ми ішли на крайню точку фронту, він підкликав мене до себе. Дізнавшись, що я колишній працівник інформаційного відділу ПС, почав розпитувати, що відбувалось в інформаційному просторі після Мукачево. Я в двох словах розказала.
- Ти знаєш, що я рахуюсь загиблим? Так от, поки не кажи, що я на сході, і що я взагалі живий, - пошепки сказав комбат. Правда, через кілька місяців він об'явився в фейсбуці сам, але про це згодом.
Так от, повернувшись з розвідки, він попросив мене підійти на хвилинку, і почав розповідати про свої наміри.
- Вступай до нас, в спецпідрозділ "Сонечко". Нам потрібні люди. Ми збираємось робити революцію. Зараз ми об'єднаємось з 1 штурмовою ротою, потім перетягнемо на базу інші підрозділи і зброю. Тут буде великий революційний плацдарм. В один момент ми повстанемо і поїдемо робити революцію - починаючи з Закарпаття, і на Київ. І, - тут його голос став тихішим, - знаєш, чому мене всі слухають? Тільки, тсс, нікому не кажи. Мене вибрали командиром УПА. В УПА є 20 тисяч чоловік. Всі чекають мого наказу.
Через тиждень ми знялись з тих позицій. Чесний відправив мене в відрядження на базу в Ужгород. За його словами, я мала виконати надважливе суперсекретне завдання: відродити набір в батальйон, перевезти склад на схід, знайти нову базу, організувати інформаційну роботу, протягнути в міськраду його кандидата (якраз були вибори) і організувати фінансування від якихось місцевих багатіїв (все було дуже зашифровано: "зв'яжись з людиною Х через людину У, він знає його"). В Ужгороді я застала таку картину: в дорогому будинку-базі сидять три цивільних дівчини: дві з них - коханки поранених і ув'язнених "повстанців", які пів дня готували своїм хлопцям їжу, другу половину дня спілкувались з ними через скло в лікарні - побачення з рідними їм забороняли. Третя дівчина просто навчалась в Ужгороді, жила на базі, і раз на кілька днів перепощувала чужі новини на новостворений сайт "сонечок". Все. Жодного бійця. Ніякої зброї (слава Богу). Ніякої УПА. Порожня хата з вивіскою "Правий сектор" і маскувальними сітками на балконі, яких так не вистачає на фронті.
Я, все ще наївно вірячи, що моє завдання дійсно надважливе, тиждень без відпочинку сиділа в штабі, шукаючи волонтерів, зв'язуючись через знайомих малознайомих з таємними спонсорами, витягуючи інформаційні ресурси з глибокої прірви і намагаючись зацікавити людей вступити до лав "закарпатських повстанців". І от, перші успіхи - почали телефонувати волонтери, громадяни, бійці. Батальйон трохи ожив. Я з почуттям виконаного боргу завантажила склад в автобус і поїхала на Донбас.
По дорозі телефонує дівчина з Ужгорода: "Комбат сказав тобі не їхати". Я здивувалась. Потім подумала, що на то мають бути вагомі причини, і попросила відпустку - давно збиралась зняти фільм на передовій. Вернувшись з відпустки, почула від Чесного фразу: "Ти не в моєму підрозділі і ніколи не була." Здивувалась, але мовчки пішла. Тим часом Чесний вже "вийшов з могили" і активно "воював" в фейсбуці. Я поїхала на фронт, в інший сектор і інший підрозділ. Періодично моніторила ресурси закарпатців - вони писали, як героїчно вони воюють "десь під Донецьком" та все обіцяли влаштувати революцію.
Коли я приїхала на їхню базу в Новогродівку - забрати свої речі, побачила там Чесного. Героїчно воюючого "під Донецьком" в 30 км від фронту. Він скривив єхидну усмішку, як ні в чому не бувало:
- О, привіт, як ти?
Я ледве стрималась, щоб не впечатати цю фізіономію в стіну.
До того ж, за час моєї відсутності з пакунка речей зникла нова форма, флешка з цінною інформацією, спальник і наркотичні знеболюючі з аптечки. Більше я з "фейсбучними партизанами" не перетиналась, лише квадратними очима дивилась на те, як вони в обхід командирів створюють "спецбатальйони" та партизанять в соцмережах.
Так от. Хочу звернутись до Командира ДУКу друга Летуна, командира 1 ОШР друга Подолянина та командира 1 ОТГ друга Кулібіна: невже ви не бачите, що вас просто використовують? Невже не можна, врешті-решт, поставити крапку в діяльності закарпатської банди? Чесний - людина, яка сіє ворожнечу всередині "Правого сектору". Людина абсолютно непідконтрольна, можливо, й психічно хвора. Не стане ж нормальний здоровий чоловік називати себе командиром неіснуючої УПА?
P.S.: не здивуюсь, якщо після цієї публікації зі мною щось станеться. Це в їх стилі.

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #5 : 15 Январь 2016, 17:05:35 »
19 січня – останній день сплати єдиного внеску для підприємців-спрощенців!


До уваги підприємців-спрощенців Закарпаття!
Головне управління ДФС у Закарпатській області нагадує, що граничним терміном сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування за четвертий квартал минулого року, буде 19 січня 2016 року.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #6 : 19 Январь 2016, 11:08:15 »
Увага! Інформація для спрощенців Ужгородщини!У зв’язку із підвищенням мінімальної зарплати зросла сума єдиного податку!
Фахівці контролюючого органу наголошують, у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати, змінено розмір єдиного податку для першої та другої груп.
Таким чином, максимальний розмір становить:
- для платників першої групи - 137,80 грн за місяць (10% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року);
- для платників другої групи - 275,60 грн за місяць (20% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року).
Слід наголосити, що за невчасну або не в повному обсязі сплату єдиного податку накладається штрафна санкція в розмірі 50 відсотків обраної ставки єдиного податку.

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #7 : 27 Январь 2016, 13:58:49 »
В Ужгороде будет велодорожка за миллион гривен


Решением второго пленарного заседания второй сессии облсовета седьмого созыва принято решение депутатский запрос Андрея Андриива. В нем, в частности, говорится о включении в Программу экономического и социального развития Закарпатской области на 2016 год и финансирование из областного бюджета в 2016 году ряда важных объектов в г.Ужгороде.

Речь идет об обустройстве велодорожек с нанесением соответствующей разметки по :
- вул. Легоцкого (потребность согласно ПСД – 1145,664 тыс.грн);
- реконструкция городских дорог по ул. Победы (потребность согласно ПСД – 13062,82 тыс.грн);
- капитальный ремонт городских дорог – пл. Шандора Петефи (потребность согласно ПСД – 1169,610 тыс грн).


Запрос направлен на рассмотрение областной государственной администрации, сообщила Пресс-служба Закарпатского облсовета.

Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #8 : 26 Февраль 2016, 15:52:53 »
"Медовуха Фест"!!!З 5 по 13 березня 2016 року в м. Ужгород, на набережній Незалежності проходитиме  фестиваль-ярмарок «Медовуха Фест».

Співорганізаторами заходу є Ужгородська міська рада та Асоціація пасічників Закарпаття.
Заплановано низку розважальних заходів, зокрема, атракціони, концертну та конкурсно-ігрову програми. Відбудеться також презентація медової та винної продукції. Родзинка заходу - новий медовий продукт «Медовий ель».


Shop Westcamper

 • Администратор
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 566
  • Просмотр профиля
  • E-mail
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #9 : 26 Февраль 2016, 15:57:47 »
Польський струнний квінтет "Volosi" порадує нас в Ужгороді 4 березня, о 19:00, в Мистецькому центрі «Галерея ІЛЬКО» в рамках всеукраїнського туру відбудеться концерт польського струнного квінтету «Volosi».
Неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози - знову в Ужгороді, на концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Nomadism”.
Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.
Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.
За два роки відсутності в Ужгороді квінтет зіграв у Франції, Бельгії, Канаді, Норвегії, Словенії, Італії, та навіть в Стольгольмскій Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.

 

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal