Автор Тема: НОВОСТИ Закарпатья !!!!  (Прочитано 1498 раз)

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« : 28 Декабрь 2015, 12:42:04 »
Вже з 1 січня 2016 року закарпатці відчують, що значить Угода про асоціацію

З 1 січня 2016 року митниці ДФС будуть безкоштовно видавати сертифікати з перевезення товару «EUR.1» відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, повідомили в ГУ ДФС у Закарпатській області.
Передбачено максимальне спрощення процедури видачі сертифікатів у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару. Порядок заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 аналогічний тому, що діє в європейських країнах. Його може бути видано під час або після здійснення експорту товару і термін дії такого сертифіката становить чотири місяці.
Для спрощення процедури в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС визначено 5 митних постів та відділів (секторів) митного оформлення, що є місцями видачі сертифікатів, які максимально наближені до потенційних експортерів/виробників.
Також для спрощення та прискорення митного оформлення товарів, що експортуються з України на умовах вільної торгівлі, у 2015 році запроваджено інститут схваленого експортера при визначенні преференційного походження товарів. Такого механізму в нашій державі до цього часу не існувало.
Схваленим експортером може бути підприємство-експортер, юридична особа, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод та має право самостійно оформлювати декларацію інвойс незалежно від вартості партії товару.
Для отримання тарифних преференцій в країнах ЄС український експортер товару має змогу без оформлення сертифіката "EUR.1” самостійно декларувати походження товарів на товаросупровідних документах без залучення митниці. Строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.
Впровадження в Україні інституту схваленого експортера при визначенні походження товарів забезпечить підтримку та прискорення процедури експорту товарів українського походження на ринки країн ЄС, а також застосування тарифних преференцій (пільговий режим оподаткування) до товарів українського походження в країнах ЄС.

Джерело: відділ комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області, UA- Reporter.com

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
Re: НОВОСТИ Закарпатья !!!!
« Ответ #1 : 28 Декабрь 2015, 12:52:28 »
На Закарпатті має місце зростання бандитів і держапарату заради контрабанди – ТСН.Тиждень

Спецоперація, яку на українсько-угорському кордоні на закарпатській Берегівщині провели працівники СБУ спільно з журналістами ТСН і яка мала пройти спокійно, ледь не завершилася побоїщем з жертвами. Контрабанда тут – системний бізнес, який захищається усіма засобами. І контролюється владою.

Ще 11 липня місцеві угруповання ділили тут потоки контрабанди. Тоді в перестрілці загинуло 4 людей.  Відразу після перестрілки, начебто аби навести лад на кордоні, тут замінили керівництво області, силовиків та митниць. Однак, попри публічні запевнення, нічого не змінилося.

У ході спецоперації на Закарпатті журналісти ТСН.Тиждень виявили по суті приватний кордон. Впливові контрабандисти обладнали його за усіма законами військової науки.

Мета спецоперації – побачити та схопити контрабандистів, які вночі переносять сигарети в країни Євросоюзу. Проте верхівка айсбергу – збройні угрупування контрабандистів, які контролюють частину кордону з ЄС, яких бояться прикордонники, які стріляють навіть в правоохоронців. Банальна спецоперація ледь не завершилася чисельними жертвами.
В Італії таке зростання бандитів і державного апарату називають мафією – резюмують журналісти.

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : 28 Декабрь 2015, 12:54:05 »
Балога відреагував на "контрабандне" розслідування ТСН на Закарпатті вимогою перевірити наведені факти і дати політичну оцінку ситуації

Так, реагуючи на шокуюче розслідування журналістів ТСН. Тиждень, які вирушили разом із силовиками на спецоперацію і відзняли викривальний сюжет про схеми контрабанди на Закарпатті, нардеп звернеться в усі компетенті органи з вимогою розслідкувати наведені у сюжеті факти.

Про таке Віктор Балога написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Багатьох може шокувати це розслідування телеканалу 1+1, адже влада не один раз повторювала, що контрабанду на західних кордонах зупинено.

Але усе з точністю до навпаки. Її переведено на промислові масштаби і віддано під контроль криміналітету. Це можна зрозуміти навіть з журналістського розслідування програми "ТСН.Тиждень".

Як народний депутат, направлю звернення в усі компетентні органи з вимогою перевірити факти, наведені в цьому сюжеті, і відповідним чином відреагувати на те, що відбувається на Закарпатті. Адже коли ця влада піде, потрібно буде і справді проводити АТО, щоб зачистити регіон від криміналітету, якому влада надає найширше сприяння.

Сподіваюся, Президент України теж буде мати можливість ознайомитися з цим розслідуванням, а тому мають бути і політичні висновки з його боку. Якщо ж ні, то це дасть нам підстави вважати, що він теж в долі", - зазначає Віктор Балога.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, спецоперація, яку на українсько-угорському кордоні на закарпатській Берегівщині провели працівники СБУ спільно з журналістами ТСН і яка мала пройти спокійно, ледь не завершилася побоїщем з жертвами. Контрабанда тут – системний бізнес, який захищається усіма засобами. І контролюється владою, констатували в сюжеті журналісти.

Джерело - zakarpattya.net.ua

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : 28 Декабрь 2015, 12:58:23 »
"Наші гроші" вирахували нардепів, що не задекларували родинні бізнеси...

Бізнес свій і родини не задекларували щонайменше 54 нардепи. Серед них і два з Закарпаття – Роберт Горват ("Блок Петра Порошенка "Солідарність") і Михайло Ланьо ("Відродження")

З закарпатських нардепів у списку порушників є два – Роберт Горват ("Блок Петра Порошенка "Солідарність") і Михайло Ланьо ("Відродження").

NB: Наведений у таблиці перелік не є вичерпним, оскільки в основному містить дані з українського ЄДРПОУ. На даний момент пошук по власниках у бізнес-реєстрах Британії, Кіпру, офшорів – недоступний.

Джерело - zakarpattya.net.ua

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #4 : 14 Январь 2016, 15:16:43 »
Представниця "ПС" назвала спецпідрозділ "Сонечко" закарпатською бандою і фейсбучними партизанами......

джерело ua-reporter.com, 14.01.2016

Представниця "Правого сектору" із Краматорська Аліна Косовська, якій довелося попрацювати з комбатом "Чесним" (Роман Стойка, який свого часу працював в ужгородській міліції, а потім вилетів з роботи за дискредитацію правоохоронних органів) написала пост на своїй сторінці у "Фейсбуці" під красномовним заголовком "КРИВАВЕ СОНЕЧКО" АБО НЕЧЕСНИЙ "ЧЕСНИЙ".
Дівчина назвала "Чесного" людиною абсолютно непідконтрольною, можливо й психічно хворою, а закарпатський "Правий сектор" загалом - фейсбучними партизанами.
Далі - пряма мова від Аліни Косовської без жодних редагувань.
"КРИВАВЕ СОНЕЧКО" АБО НЕЧЕСНИЙ "ЧЕСНИЙ"

Пора розставити все на свої місця. Багато різних чуток ходять про "Правий сектор Закарпаття" і комбата Чесного. Напишу і я, що знаю. А знаю немало, так як восени 2015 і сама повелась на його аферу і місяць пробула в складі "спецпідрозділу Сонечко".
Наше знайомство відбулось на передовій, під Старомихайлівкою. Він приїхав на позиції з двома своїми заступниками, учасниками подій в Мукачево, з позивними Люстратор і Док (не той Док, що білорус). Хлопці з мого підрозділу боялись брати мене на бойовий вихід, Чесний заступився.
Поки ми ішли на крайню точку фронту, він підкликав мене до себе. Дізнавшись, що я колишній працівник інформаційного відділу ПС, почав розпитувати, що відбувалось в інформаційному просторі після Мукачево. Я в двох словах розказала.
- Ти знаєш, що я рахуюсь загиблим? Так от, поки не кажи, що я на сході, і що я взагалі живий, - пошепки сказав комбат. Правда, через кілька місяців він об'явився в фейсбуці сам, але про це згодом.
Так от, повернувшись з розвідки, він попросив мене підійти на хвилинку, і почав розповідати про свої наміри.
- Вступай до нас, в спецпідрозділ "Сонечко". Нам потрібні люди. Ми збираємось робити революцію. Зараз ми об'єднаємось з 1 штурмовою ротою, потім перетягнемо на базу інші підрозділи і зброю. Тут буде великий революційний плацдарм. В один момент ми повстанемо і поїдемо робити революцію - починаючи з Закарпаття, і на Київ. І, - тут його голос став тихішим, - знаєш, чому мене всі слухають? Тільки, тсс, нікому не кажи. Мене вибрали командиром УПА. В УПА є 20 тисяч чоловік. Всі чекають мого наказу.
Через тиждень ми знялись з тих позицій. Чесний відправив мене в відрядження на базу в Ужгород. За його словами, я мала виконати надважливе суперсекретне завдання: відродити набір в батальйон, перевезти склад на схід, знайти нову базу, організувати інформаційну роботу, протягнути в міськраду його кандидата (якраз були вибори) і організувати фінансування від якихось місцевих багатіїв (все було дуже зашифровано: "зв'яжись з людиною Х через людину У, він знає його"). В Ужгороді я застала таку картину: в дорогому будинку-базі сидять три цивільних дівчини: дві з них - коханки поранених і ув'язнених "повстанців", які пів дня готували своїм хлопцям їжу, другу половину дня спілкувались з ними через скло в лікарні - побачення з рідними їм забороняли. Третя дівчина просто навчалась в Ужгороді, жила на базі, і раз на кілька днів перепощувала чужі новини на новостворений сайт "сонечок". Все. Жодного бійця. Ніякої зброї (слава Богу). Ніякої УПА. Порожня хата з вивіскою "Правий сектор" і маскувальними сітками на балконі, яких так не вистачає на фронті.
Я, все ще наївно вірячи, що моє завдання дійсно надважливе, тиждень без відпочинку сиділа в штабі, шукаючи волонтерів, зв'язуючись через знайомих малознайомих з таємними спонсорами, витягуючи інформаційні ресурси з глибокої прірви і намагаючись зацікавити людей вступити до лав "закарпатських повстанців". І от, перші успіхи - почали телефонувати волонтери, громадяни, бійці. Батальйон трохи ожив. Я з почуттям виконаного боргу завантажила склад в автобус і поїхала на Донбас.
По дорозі телефонує дівчина з Ужгорода: "Комбат сказав тобі не їхати". Я здивувалась. Потім подумала, що на то мають бути вагомі причини, і попросила відпустку - давно збиралась зняти фільм на передовій. Вернувшись з відпустки, почула від Чесного фразу: "Ти не в моєму підрозділі і ніколи не була." Здивувалась, але мовчки пішла. Тим часом Чесний вже "вийшов з могили" і активно "воював" в фейсбуці. Я поїхала на фронт, в інший сектор і інший підрозділ. Періодично моніторила ресурси закарпатців - вони писали, як героїчно вони воюють "десь під Донецьком" та все обіцяли влаштувати революцію.
Коли я приїхала на їхню базу в Новогродівку - забрати свої речі, побачила там Чесного. Героїчно воюючого "під Донецьком" в 30 км від фронту. Він скривив єхидну усмішку, як ні в чому не бувало:
- О, привіт, як ти?
Я ледве стрималась, щоб не впечатати цю фізіономію в стіну.
До того ж, за час моєї відсутності з пакунка речей зникла нова форма, флешка з цінною інформацією, спальник і наркотичні знеболюючі з аптечки. Більше я з "фейсбучними партизанами" не перетиналась, лише квадратними очима дивилась на те, як вони в обхід командирів створюють "спецбатальйони" та партизанять в соцмережах.
Так от. Хочу звернутись до Командира ДУКу друга Летуна, командира 1 ОШР друга Подолянина та командира 1 ОТГ друга Кулібіна: невже ви не бачите, що вас просто використовують? Невже не можна, врешті-решт, поставити крапку в діяльності закарпатської банди? Чесний - людина, яка сіє ворожнечу всередині "Правого сектору". Людина абсолютно непідконтрольна, можливо, й психічно хвора. Не стане ж нормальний здоровий чоловік називати себе командиром неіснуючої УПА?
P.S.: не здивуюсь, якщо після цієї публікації зі мною щось станеться. Це в їх стилі.

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #5 : 15 Январь 2016, 17:05:35 »
19 січня – останній день сплати єдиного внеску для підприємців-спрощенців!

До уваги підприємців-спрощенців Закарпаття!
Головне управління ДФС у Закарпатській області нагадує, що граничним терміном сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування за четвертий квартал минулого року, буде 19 січня 2016 року.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #6 : 19 Январь 2016, 11:08:15 »
Увага! Інформація для спрощенців Ужгородщини!

У зв’язку із підвищенням мінімальної зарплати зросла сума єдиного податку!
Фахівці контролюючого органу наголошують, у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати, змінено розмір єдиного податку для першої та другої груп.
Таким чином, максимальний розмір становить:
- для платників першої групи - 137,80 грн за місяць (10% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року);
- для платників другої групи - 275,60 грн за місяць (20% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року).
Слід наголосити, що за невчасну або не в повному обсязі сплату єдиного податку накладається штрафна санкція в розмірі 50 відсотків обраної ставки єдиного податку.

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #7 : 27 Январь 2016, 13:58:49 »
В Ужгороде будет велодорожка за миллион гривен

Решением второго пленарного заседания второй сессии облсовета седьмого созыва принято решение депутатский запрос Андрея Андриива. В нем, в частности, говорится о включении в Программу экономического и социального развития Закарпатской области на 2016 год и финансирование из областного бюджета в 2016 году ряда важных объектов в г.Ужгороде.

Речь идет об обустройстве велодорожек с нанесением соответствующей разметки по :
- вул. Легоцкого (потребность согласно ПСД – 1145,664 тыс.грн);
- реконструкция городских дорог по ул. Победы (потребность согласно ПСД – 13062,82 тыс.грн);
- капитальный ремонт городских дорог – пл. Шандора Петефи (потребность согласно ПСД – 1169,610 тыс грн).

Запрос направлен на рассмотрение областной государственной администрации, сообщила Пресс-служба Закарпатского облсовета.

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #8 : 26 Февраль 2016, 15:52:53 »
"Медовуха Фест"!!!

З 5 по 13 березня 2016 року в м. Ужгород, на набережній Незалежності проходитиме  фестиваль-ярмарок «Медовуха Фест».

Співорганізаторами заходу є Ужгородська міська рада та Асоціація пасічників Закарпаття.
Заплановано низку розважальних заходів, зокрема, атракціони, концертну та конкурсно-ігрову програми. Відбудеться також презентація медової та винної продукції. Родзинка заходу - новий медовий продукт «Медовий ель».

Shop Westcamper

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
« Ответ #9 : 26 Февраль 2016, 15:57:47 »
Польський струнний квінтет "Volosi" порадує нас в Ужгороді

4 березня, о 19:00, в Мистецькому центрі «Галерея ІЛЬКО» в рамках всеукраїнського туру відбудеться концерт польського струнного квінтету «Volosi».
Неймовірно емоційні та чуттєві польські віртуози - знову в Ужгороді, на концерті будуть представлені композиції з нового альбому “Nomadism”.
Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.
Музиканти легко вплітають класичні мелодії європейських композиторів у потоки балканських, трансільванських і карпатських мотивів, поєднуючи вишуканість і майстерність виконання з невимушеністю, спонтанністю та надзвичайною емоційністю.
За два роки відсутності в Ужгороді квінтет зіграв у Франції, Бельгії, Канаді, Норвегії, Словенії, Італії, та навіть в Стольгольмскій Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal