Автор Тема: Про дітей, які не мають Дому і чекають на сім’ю, яка прийме їх і буде любити їх…  (Прочитано 528 раз)

Shop Tatu-Bike

  • Администратор
  • Старожил
  • *****
  • Сообщений: 361
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • E-mail
Про дітей, які не мають Дому і чекають на сім’ю, яка прийме їх і буде любити їх…

                                                          "Але якщо ти приручиш мене, моє життя стане ніби сонцем осяяне…"

                                                                                                                         Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»
 
Жили собі діти, особливі діти, діти-сироти. Їх називали так, бо у них не було батьків, або ж, якщо вони були, то не були насправді тими батьками, які люблять і турбуються про свою дитину. І життя цих дітей не було таким, як у багатьох інших дітей – воно починалося зі смутку…Коли вони були ще у лоні матері, і потім, коли прийшли у цей світ – не чули музики, що нею є батьківська любов… а якщо не чуєш музики, то як ти можеш навчитися співати…

Ці діти не мали дому… Це дуже сумно – не мати дому. Уявіть собі пташеня, яке , не маючи гнізда, повинне вижити власними силами…

Дуже часто ці діти, немов пташки, які втратили власне гніздо, опинялися у «псевдодомі» – новому великому гнізді, де було багато інших таких дітей, як вони… Хоча багато в чому  їм там було краще, цей дім теж не був їх справжнім… Там вони теж не могли віднайти власної пісні… І попри те, що тепер їм було значно безпечніше, і що саме тут вони часто вперше в житті зустрічалися з добрим ставленням до себе, те велике і незатишне гніздо не могло дати їм того , що може дати лиш справжній дім, справжня сім’я…Шукаємо кандидатів у прийомні батьки/батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, усиновлювачів для забезпечення права дітей на виховання в сімейних формах виховання серед мешканців м. Чоп.

Інформуємо про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і тих, хто залишився без піклування батьків, набули відповідного статусу в ІV кварталі ( по Закарпатській області) і потребують влаштування на виховання в сім’ю:

Ангеліна, 27.01.2011 р.н., позбавлена батьківського піклування через довготривалу хворобу матері.  Дівчинка має вади очей, інвалідність. Поведінкові особливості: любить гратися, активна, енергійна. Братів, сестер не має.

Любов, 19.06.2015 р.н., позбавлена батьківського піклування. Здорова. Має брата, сестер. Загальний розвиток відповідає віку.

Іванна, 09.05.2012 р.н., позбавлена батьківського піклування. Здорова. Має братів , сестер. Поведінкові особливості не відомі. Загальний розвиток відповідає віку.

Юрій, 10.05.2014 р.н., позбавлений батьківського піклування. Здоровий. Має братів , сестер. Поведінкові особливості не відомі.

Надія, 31.08.2006 р.н., позбавлена батьківського піклування. Здорова. Має  братів , сестру. Працьовита.

Ярослава, 22.08.2003 р.н., позбавлена батьківського піклування. Здорова. Має  братів , сестру. Добра.

Річард,  21.05.2015 р.н., покинутий батьками, дитина-сирота.  Здоровий. Братів , сестер не має. Активний.

Іванна, 23.06.2000 р.н., дитина-сирота, батьки померли. Має вади здоров’я. Братів, сестер не має. Спокійна.

Вікторія, 17.05.2014 р.н., позбавлена батьківського піклування. Здорова. Братів , сестри не має.

Марія, 06.02.2010 р.н., дитина–сирота, покинута батьками. Здорова. Братів, сестер не має. Товариська.

 У будинку сиріт, інтернатному  закладі діти нагодовані, одягнені, захищені від інфекцій. Там допомагають фізично вижити і вирости , дають певну шкільну освіту, задовольняються їх елементарні потреби.  Попри те, що дитина може там отримати « вкраплення доброти» в особі окремих вихователів, ці заклади не можуть дати дітям важливого соціального досвіду близьких, люблячих стосунків, без якого неможливий благополучний психологічний розвиток  підростаючої людини.

Хто виявить бажання дізнатися більше  на тему сімейних форм виховання – звертайтеся до Чопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: вул.Залізнична, 1,каб.4, тел..: 71-23-03

                                              ДІТИ ЧЕКАЮТЬ НА ДІМ, СПРАВЖНІЙ ДІМ…
                                                                                                                                           http://chop.org.ua/archives/8184
Караванерский интернет магазин: www.westcamper.com.ua Велосипедный интернет магазин: www.tatubike.com
life моб. +38063-794-23-73
МТС моб. +38099-321-00-71
Киевстар моб. +38098-313-55-14

 

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal