Автор Тема: Як отримати компенсацію від держави за придбання електричних котлів  (Прочитано 621 раз)

Shop Tatu-Bike

  • Администратор
  • Старожил
  • *****
  • Сообщений: 361
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • E-mail
             Як отримати компенсацію від держави за придбання електричних або твердопаливних котлів

Продовжується надання державної фінансової підтримки приватним особам, об’єднанням співвласникам багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам для підвищення енергоефективності житлових будинків, енергозбереження та заміни газових котлів на котли, що використовують будь-які інші види палива та енергії.

Нагадаємо, що з жовтня 2014 року Держенергоефективності розпочато програму державної підтримки населення щодо переходу на альтернативне опалення (постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2011 № 1056). Цей механізм передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого в ПАТ «Ощадбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агентства http://saee.gov.ua).

У 2015 році Агентство розширило перелік заходів, на які надаватиметься державна підтримка населенню. Так, впроваджений механізм відшкодування населенню частини тіла кредиту до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів, встановлення приладів обліку тощо.

Також механізм державної підтримки розроблено і для ОСББ. Проектом запропоновано відшкодування 40% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів для вікон, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування. Окрім надання співфінансування для підвищення енергоефективності в будівлях, проект сприятиме збільшенню кількості ОСББ в країні.

Загалом, у 2015 році на реалізацію вказаних програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн. грн. державних інвестицій.

Кредитна програма призначена для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу та передбачає надання кредитів на термін до 3-х років під 3-11% річних. До товарів, на які надається кредит згідно з акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне та кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.

Для отримання компенсації тіла кредиту на придбання твердопаливних та електричних котлів необхідно:
– обрати котел в магазині (до 30000 тис.грн.);
– надати до відділення «Ощадбанку» документи щодо видачі кредиту;
– отримати згоду від «Ощадбанку» щодо видачі;
– оплатити початковий внесок в розмірі 10% від вартості котла та надати до банку документи, що підтверджують сплату;
– надати підтвердження того, що котел дійсно придбаний;
– отримати перераховану від Держенергоефективності компенсацію на поточний рахунок особи, що отримує компенсацію, відкритий в «Ощадбанку».

За більш детальною інформацією можна звернутися за тел.: (044) 292-32-57, з 09:00 до 17:30 (крім вихідних та святкових днів), або е-mail:energoefect@saee.gov.ua.
Караванерский интернет магазин: www.westcamper.com.ua Велосипедный интернет магазин: www.tatubike.com
life моб. +38063-794-23-73
МТС моб. +38099-321-00-71
Киевстар моб. +38098-313-55-14

 

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal