Автор Тема: Проводиться робота по відбору громадян України на військову службу за контрактом  (Прочитано 791 раз)

Shop Tatu-Bike

  • Администратор
  • Старожил
  • *****
  • Сообщений: 361
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • E-mail
Шановні краяни!

     Сьогодні українська держава знаходиться в стані війни з російською агресією, яка навіть за суворими мірками теперішніх часів вирізняється своєю жорстокістю.

     Події на Донбасі належать до трагічних подій сьогоднішньої історії нашого народу. Нелюди, для яких, крім знецінених рублів, нема нічого більше святого вбивають наших співгромадян, дітей, братів, сестер, матерів, батьків України.

    Як змусити Росію припинити агресію проти України і забратись з окупованих територій? Це питання стоїть на порядку денному не тільки  керівників нашої держави, а й усього цивілізованого світу.

   Росія незаконно анексувала Крим і захопила українську територію, відправила свою армію в Донецьк і Луганськ. Вона постачає зброю терориста, порушила всі двосторонні й багатосторонні міжнародні угоди, розтоптаний ключовий принцип територіальної цілісності незалежної держави.

   Російська федерація не виконала жодного пункту мінських домовленостей.

  Події на Сході України швидко залучило всі покоління українців, які стали на захист своїх дітей, родин, цілісності держави, вони належать до кожного покоління, кожного соціального класу і кожного регіону країни.

  Терпимість, співчуття і підтримка, які були продемонстровані нашими співвітчизниками, що іноді говорить на різних мова і навіть сповідують різні релігії, можуть служити нам, закарпатцям, які проживають в багатонаціональному регіоні України, гарним прикладом у вирішенні нинішніх проблем.

   Українські чоловіки не тікають з країни, а їдуть на Донбас боротись за здобуття миру. Сучасна і боєздатна українська армія була створена за рік війни. Українські військовослужбовці демонструють вражаючий бойовий дух, професійні навички і героїзм. У міжнародному аеропорту Донецька наші солдати витримують облогу протягом восьми місяців, заробивши славу кіборгів. Поряд із солдатами служать сотні відважних добровольців, які під градом снарядів і пострілів забезпечують нашу армію, доставляють медичну та гуманітарну допомогу. Наші воїни здатні дати гідну відсіч.

    П.Порошенко, як голова держави наголосив, що українці платять дуже високу ціну, захищаючи свою Батьківщину в боротьбі проти агресора і тому закликав цивілізований світ продовжити і посилити підтримку України.

Будучи прихильником миру, ми готові боронити свою землю.

На теперішній час проводиться робота, по відбору громадян України на військову службу за контрактом віком від 18 до 60 років. Український контрактник з 2016 року   отримує достойну заробітню платню від  8000 – 16000 грн. Всіх бажаючих скласти контракт з Збройними силами України, запрошуємо до Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою:

м.Ужгород, вул..Бородіна 22/2., тел.61-28-00 (цілодобово), 050 988-48-92.

 

З повагою,

Військовий комісар

Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник М.В.ЖУРАВЛЬОВ
Караванерский интернет магазин: www.westcamper.com.ua Велосипедный интернет магазин: www.tatubike.com
life моб. +38063-794-23-73
МТС моб. +38099-321-00-71
Киевстар моб. +38098-313-55-14

 

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal