Автор Тема: Банду грабіжників, які обкрадають автомобілі, зафіксували камери м Чоп.  (Прочитано 54 раз)

Tatu

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
Банду грабіжників, які обкрадають автомобілі, зафіксували камери зовнішнього спостереження. Відеозаписи оприлюднили в спільності ФБ «Новини Чопа».

Шановні мешканці нашого маленького містечка певно кожен з Вас вже чули що в нашому місті працюють злодії які грабують машини .З цим і спіткнулися мешканці будинку по вулиці Новазагородня 30 де 15.11.18 року з другої до третьої години ранку також від їх рук постраждали люди пограбовані машини вибите скло на машині…….Але їх спіткала біда вони незнали що в одній з квартир працює відеооспостереження тому я Вас прошу поширити відео може хтось їх допоможе впізнати швидше, – йдеться в дописі до відео

Tatu

• Администратор
  • Ветеран
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
Татьяна Зеленяк
Татьяна Зеленяк Як би була можливість збільшити...а то так не дуже видно)))просто ужас
1
Управление
Нравится · Ответить · 2 дн.

Катя Рижак ответила · 1 ответ
Виктория Бутримко
Виктория Бутримко Руки порубить п....м
Управление
Oleg Yanush
Oleg Yanush На Петефі 5 біля пожежної частини 14.11.2018 тоже розбили вікно в одній машині.не знаю чи шось вкрали....
1
Управление
Руслан Малявский
Руслан Малявский Мені дуже цікавить чим займаюся в цей час нова поліція міста Чоп.Всі ті що оплачують налоги громадяни вам не цікаво куди і за що ми платимо.Ми купили (за кошти налого платників)для них авто,паливо,зарплата і тд...А я вам можу розказати вони катаюця не по місто в режимі патруля а за місто. По трасі Чоп село Червоне і зупиняють водіїв в яких щось не працює з освітлення ,мене наприклад зупинили з проблисковими маяками в підозрі що один із плафонів підсвітки номерного знака не світився але як виявилось що всеж таки працював просто брудний трохи.Може нам не потрібна така поліція в місті,може краще як за кордоном є громадські патрулі які самі дивляться за порядком.
3
Управление
Нравится · Ответить · 1 дн.
Наташа Коршак
Наташа Коршак Это не полиция!!клоуны!!убивать тебя будут-не дозвониться!!!номер не обсуговуеться-вот ответ когда им звонят.халатное отношение к добру не приведёт!!зачем такая полиция??!люди сами решают проблемы с разбоями)им звонишь с 8 утра после кражи,а они к 17 соизволят явится)и им всё по фиг)
1
Управление
Катя Рижак
Катя Рижак Руслан Малявский за мною з мігалками гналися аж до орхідеї бо підсвітка номера несвітила ......а як приїхали на виклик то цікавляться камерами .....а самим шукати непробували но подивимся що вони нариють .....
2
Управление
Руслан Малявский
Руслан Малявский Злостні порушники айя я я я як не соромно.
Управление
Пётр Прус
Пётр Прус Підтверджую. А тим часом гниди не тільки грабують машини, а й зливають з них бензин та соляру.
Управление
Нравится · Ответить · 3 ч.
Ковбаснюк Жанна Татуревич Эдуард

Напишите ответ...

Катя Рижак
Катя Рижак Зробивши роботу яку не спромоглася наша поліция поділюся з Вами фото особи я ще в жовтні місяці пограбувала машину в дворі біля Пінгвіна......
Управление
Нравится · Ответить · 23 ч.
Катя Рижак
Катя Рижак
На данном изображении может находиться: один или несколько человек
Управление
Катя Рижак
Катя Рижак
На данном изображении может находиться: один или несколько человек
Управление
Катя Рижак
Катя Рижак
Автоматический альтернативный текст отсутствует.
Управление
Катя Рижак
Катя Рижак Хай місто знає своїх героїв
1
Управление
Татьяна Слободянюк
Татьяна Слободянюк Абсолютно согласна с каждым комментарием про полицию!!! Недавно на мою маму у нас в Чопе на мосту напал какой то... не буду выражаться, хотел сумку с рук вырвать, благо не удалось. Утром мама пошла в полицию, так там сказали :нечего поздно вечером ходить.

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal